eokno default

<< zpět
Naše služby - úvod Akce-ceny Prospekty a informace ke stažení eShop eurookna DOMINO Kontakt - Navigace - Mapa

Dveře interiérové

Firma POL-SKONE je předním evropským výrobcem vysoce kvalitních dveří se zavedeným systémem kvality odpovídající normě ISO 9001, s širokou nabídkou konstrukcí a materiálů, která jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

POL-SKONE myslí na vždy módní a stylovou podobu interiérů, inspiruje nové trendy a přináší bohatou nabídku vnitřních dveří. Vybrat si můžete ze široké škály vzorů - od klasických, přes univerzální až po moderní.

Nabízí také spoustu možností povrchových úprav s ozdobnými nebo doplňkovými prvky (např. elegantní zasklení, vysocekvalitní kování, povrch z přírodní dýhy, nebo z nejrůznějších ozdobných dýh.

Navštivte naši vzorkovnu v Tasově, rádi Vám poradíme s výběrem těch správných dveří, zpracujeme nabídku, zaměříme a provedeme odbornou montáž zaškolenými pracovníky.

obrazek k popisu
obrazek k popisu

FOLIOVANÉ DVEŘE

Jedná se o dveře s originální povrchovou úpravou ECO TOP – fólie se strukturou dřeva. Kvalitní fólie imitující dřevo s širokou nabídkou dekorů. 

U dveří typu Dynamic používáme folie s vysokou odolností na mechanické namáhání – otěr, poškrábání atd.

Dveře mají dobrý poměr kvalita / cena a jsou vhodné především pro projektové zakázky. Ve stejných dekorech dodáváme i obložkové zárubně DIN.

Typy a barevné provedení dveří

obrazek k popisu

LAMINOVANÉ DVEŘE

Tyto typy dveří věrně imitují přírodní materiály, ale díky svým mechanickým vlastnostem a cenou patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky s nejširším výběrem barevných odstínů mezi výrobci dveří. 

LAMISTONE - povrch s vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro věřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely , kanceláře, plavecké bazény , administrativní budovy atd.

SILKSTONE - Unikátní povrch s vlastnostmi LAMISTONE CPL, navíc s neopakovatelným efektem struktury pravého dřeva.

GRAVISTONE - povrch s vrstvou chránící proti otěru, zvýšenému mechanickému namáhání a zároveň s výraznou prostorovou strukturou dřeva /kartáčování / 

CPL 0,2 a 0,5 mm - nejkvalitnější povrchová úprava laminát – povrch s vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro veřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely, kanceláře, plavecké bazény atd.
obrazek k popisu

DÝHOVANÉ DVEŘE

Povrch dveří tvoří přírodní materiály – dýhy s přirozenou texturou dřeva.  Finální povrchovou  úpravou  je UV lak ve dvou vrstvách , který zabraňuje stárnutí a změnám  barev dýh.   
V naší nabídce najdete širokou škálu materiálů od standardních dub, buk, javor po exotické wenge, teak atd. Jako jediní na trhu dodáváme  mořené dýhy – probarvené dýhy LIMBA  a DUB  dle výběru . Dodáváme také luxusní provedení dub olejovaný , který  je vhodný  do přírodních  interiérů – roubenky, dřevostavby atd .  
obrazek k popisu

STŘÍKANÉ DVEŘE

Povrchovou úpravou dveří jsou barvy dle vzorkovníku RAL nebo NCS – v provedení  polo mat.  
Povrchy jsou  mechanicky méně odolné , ale  jsou velmi populární díky své rozmanitosti barev a široké nabídce modelů.  Tyto typy dveří používají architekti pro univerzity, školy, nemocnice atd.  
Standardní barva u natíraných dveří je bílá – NCS N500 N ostatní barvy za příplatek.